Краматорська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №8 Краматорської
міської ради Донецької області

Зустріч з депутатами Верховної Ради

Джерело https://www.facebook.com/proselkova.o.a   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

10 квітня у рамках Днів солідарності в офісі партії «Солідарність» обдаровані учні ЗОШ №8 зустрілися з депутатами Верховної Ради Іриною Геращенко та Марією Іоновою. Символічно пройшла зустріч успішних, талановитих людей міста, дорослих і малих за круглим столом.

У кожного з присутніх була своя історія перемог і досягнень і кожен хотів поділитися враженнями та подарувати один одному часточку радості та тепла. Діти декламували і співали, разом із депутатами міської ради виконали пісню на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», разом створили коло, взявши один одного за руки. Вчителі отримали подяки за виховання підростаючого покоління талановитої молоді міста.

 

Літературна вітальня

Автор матеріалу Григор'єва Ірина Олександрівна   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

7 квітня відбулася чергова зустріч у літературній вітальні. Учні 11-А розповідали присутнім (учням 5-11 класів та вчителям) про поетів Срібного століття, звучали вірші та пісні на слова А.Ахматової, І.Северянина, О.Блока, М.Цвєтаєвої, Б.Пастернака, С.Чорного, С.Єсеніна, М.Гумильова, В.Маяковського.

 

Скайп-зустріч учнів 8-А класу з восьмикласниками Нововолинського ліцею-інтернату

Автор матеріалу Григор'єва Ірина Олександрівна   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

7 квітня відбулася скайп-зустріч учнів 8-А класу з восьмикласниками Нововолинського ліцею-інтернату.

Гості, запрошені вчителями ліцею, пані Олександра та пані Юлія, розповіли учням Донбасу та Волині про значення малюнків на писанках , про символіку кольорів, які використовуються в писанкарстві, про те, як правильно прикрашати крашанки.

Також учні ліцею поділилися з 8-А інформацією про їхнє зовсім молоде місто та його пам'ятки культури. А наші учні розповіли про нашу школу та місто. І вже домовилися про нову зустріч з новими друзями.

 

Міжрегіональна науково-практична конференція «Дистанційна освіта: регіональний вимір»

Джерело http://ippo.dn.ua/novini/show/2813   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

5 квітня на базі нашої школи відбулася Міжрегіональна науково-практична конференція «Дистанційна освіта: міжрегіональний вимір». У заході взяли участь понад 200 науковців, викладачів ВНЗ, фахівців методичних служб, педагогів області, які опікуються питаннями впровадження дистанційного навчання.

Розпочався захід інтерактивною виставкою «Дистанційна  освіта Донеччини», яка у формі презентацій зі спікером, відеопрезентацій, скрайбінгів висвітлила досвід роботи базових дистанційних шкіл області.

Окрім цього, було підведено підсумки ІІ Обласного конкурсу на кращий навчальний Е-контент для дистанційної школи. Завідувач відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Дон облІППО В.В.Антоненко окреслив основні здобутки цьогорічного конкурсу та за його результатами відзначив 12 переможців (з 8-ми міст та районів) та 26 лауреатів (з 10-ти міст та районів). Особливо відзначено педагогічний колектив Краматорської загальноосвітньої школи №8, який отримав 12 дипломів переможців та лауреатів. 

Пленарне засідання конференції відкрила директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Н. В. Оксенчук словами подяки педагогічним працівникам, які активізували впровадження дистанційного навчання, йдучи назустріч учням із тимчасово непідконтрольних територій України та забезпечуючи можливість отримати атестат українського зразка.

Після пленарного засідання учасники взяли участь у роботі чотирьох«дискусійних платформ».

Учасники конференції дійшли висновку: сучасна дистанційна освіта – природний етап еволюції традиційної системи освіти від дошки з крейдою до електронної дошки і комп’ютерних навчальних систем, від книжкової бібліотеки – до електронної, від шкільної аудиторії – до віртуальної. Тому використання інформаційно-комунікаційних технологій та їх інтеграція з новітніми дистанційними формами навчально-виховного процесу – стратегічний вектор розвитку освіти Донеччини.

Дивитись фоторепортаж »

 

У нас в гостях

Автор матеріалу Чачанідзе Наталя Григорівна   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

Андрій Тупіков. Наш учень - наша гордість. Нині заступник директора, головний природознавець у National nature park «Dvorichanskyi». А 4 квітня гість рідної ЗОШ №8.

 

Підготовка до Всеукраїнського турніру юних журналістів

Автор матеріалу Григор'єва Ірина Олександрівна   •  Розміщено адміністратором 11 квітня 2017

Під час весняних канікул члени шкільної команди «Парадокс» з метою підготовки до Всеукраїнського турніру юних журналістів побували на обласному телеканалі «ДоТеБе» та на Костянтинівському «Класному радіо».

 

Оголошення  

Автор матеріалу Ковальова Олена В'ячеславівна   •  Розміщено адміністратором 1 квітня 2017

28-29 квітня у Києві буде проходити Друга міжнародна конференція по аутизму «Відкриваючи Двері». Конференц-зал готелю «Братислава» Київ, ст.м. Дарниця, вул. Андрія Малишка, 1. Відвідування безкоштовне.

Всі, хто не зможе приєднатися до конференції в Києві, зможуть підключитися до прямої трансляції конференції на каналі Українського Інтернет Телебачення http://www.ukrlife.tv.

Реєстрація на відвідування конференції буде відкрита 2-ого квітня на сайті конференції http://www.autismconf.in.ua.

«Відкриваючи Двері» - перша в Україні міжнародна конференція з аутизму за участю іноземних фахівців по роботі з дітьми з аутизмом. Проводиться вже вдруге. мета конференції: надання інформації про провідні сучасні методики і підходи до корекції і навчання дітей з аутизмом. Досвід практиків з найбільш прогресивних країн в сфері роботи з людьми з аутизмом - США і Ізраїлю. 

 

УВАГА! Зміни в законодавстві стосовно нового паспорта громадянина України

 Розміщено адміністратором 30 березня 2017

Шановні учні та батьки!

Відповідно до листа Державної міграційної служби України від 10.02.2017 № 6-845/1-17, листа  Міністерства освіти і науки України від 22.02.2017 № 1/9-95 «Про зміни в законодавстві стосовно нового паспорту громадянина України (ID – картки)», доводимо до Вашого відома зміни в зазначеному законодавстві:

  • затверджено новий зразок та технічний опис паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм;
  • паспорт оформляється з використанням бланка єдиного зразка – з безконтактним електронним носієм;
  • кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України оформляється особам, які не досягли вісімнадцятирічного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку,  – на кожні 10 років.

Більш детальнішу інформацію стосовно нового паспорта громадянина України можна отримати за посиланням:  http://dmsu.gov.ua/posluhy/pasport-gromadyanina-ukrajini.

 

Конкурс-квест з інформатики для учнів 5-7 класів

Розміщено адміністратором 28 березня 2017

Видавництво «ІТ-книга» запрошує взяти участь в інтерактивному конкурсі-квесті з інформатики «Айтішка» для учнів 5-7 класів. Вартість участі - 20 грн.

Основний етап конкурсу пройде 22 квітня (власне квест), а фінальний (змагання з програмування у Скретчі) - 13 травня. Квест відбуватиметься в режимі «ріал тайм». До фіналу вийдуть ті, хто пройде найбільше кімнат за 1,5 години.

Завдання конкурсу базуються на матеріалі програми з інформатики для 5 класу

​Сайт конкурсу: itknyga.com.ua. ​На ньому можна зареєструватися та пройти пробний квест.

Переможець отримає цінний приз - планшетний ПК. Усі фіналісти отримають почесні грамоти, а учасники - електронні сертифікати.

 

ВІТАЄМО!

Розміщено адміністратором 27 березня 2017

Вітаємо нашу команду «КАЛЬМІУСЬКІ ДЖУРИ» із зайнятим І місцем у скаутському етапі «Добре діло роби сміло» проекту «Патріотична гра», який реалізується Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.

Читати більше »

 

Колектив Краматорської ЗОШ №8 на суботнику 25 березня

Автор матеріалу Машкіна Наталія Олексіївна   •    Розміщено адміністратором 27 березня 2017

 

Зустріч з українським письменником Сергієм Гридіним

Автор матеріалу Антонова Алла Михайлівна   •    Розміщено адміністратором 27 березня 2017

23 березня учні 6-х класів зустрілися з українським письменником з Рівненщини Сергієм Гридіним. Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, учні підготували багато запитань, на які отримали цікаві відповіді.

 

Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім»

Автор матеріалу Кравченко Світлана Миколаївна   •    Розміщено адміністратором 20 березня 2017

18 березня в місті Краматорськ на базі ЗОШ №25 пройшов Всеукраїнський конкурс (обласний етап)
«ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ».

Екобригада ЗОШ №8 «Берегиня» зайняла ІІ місце на цьому конкурсі. Вітаємо!

Сторінка 4 із 12 123 4 56789101112

 

Розклад дзвінків

1 класів
1 урок
8-00 – 9-35
2 урок
8-50 – 9-25
динамічна година
3 урок
10-20 – 10-55
4 урок
11-10 – 11-45
2-11 класів
1 модуль
8-00 – 8-30 - 5'
8-35 – 9-05 - 5'
9-10 – 9-40 - 20'
2 модуль
10-00 – 10-30 - 10'
10-40 – 11-10 - 5'
11-15 – 11-45 - 20'
3 модуль
12-05 – 12-35 - 5'
12-40 – 13-10 - 5'
13-15 – 13-45 - 10'
7 урок
13-55 – 14-40

Дистанційне навчання

Платформа дистанційної освіти E-school для забезпечення рівного доступу учнів з непідконтрольних територій і дітей з особливими потребами до якісної основної або додаткової освіти на дистанційній основі та можливості отримання відповідного документу про освіту державного зразка

Контакти

84331 
Донецька область 
м.Краматорськ 
вул.Двірцева, б.57а 

тел. (06264) 7-25-28 - приймальня 
           7-42-83 - заступники директора 

e-mail: sch_8@ukr.net

для учнів, які навчаються дистанційно
e-mail: distsch8@gmail.com

для учнів, які навчаються екстерном
e-mail: eksternatzosh8@gmail.com

сайт: www.kramsch8.ho.ua