Краматорська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №8 Краматорської
міської ради Донецької області

НАРОДНИЙ МЕМОРІАЛ

Джерело http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod •  Розміщено адміністратором 9 травня 2017

У День пам'яті і примирення обеліск між Краматорськом і Слов'янськом прикрасили маками, які зробили діти-сироти з «Смарагдового міста». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх бійців, які загинули на фронті в боротьбі за незалежність України.

Старшокласники нашої школи читали вірші, співали патріотичні пісні, говорили про мир. На мітинг приїхали представники активної громадськості з Краматорська, Слов'янська, прикордонники Краматорського прикордонного загону. Меморіал загиблим воїнам був відкритий влітку 2015 року завдяки волонтерам, з тих пір патріоти своїми силами доглядають за пам'ятником, збираються у нього, щоб висловити подяку за мирне небо.

 

День пам'яті та примирення

Автор матеріалу Чачанідзе Наталя Григорівна  •  Розміщено адміністратором 9 травня 2017

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

На концерті 5 травня вітали Івана Трохимовича Кравченка, ветерана Другої світової війни! Сьогодні були два Олександри... Наші випускники! Чекали Андрія та Антона, пишались Андрієм і Валерою, згадували Андрія Сірченка... Дякуємо 81-й бригаді та представникам Повітряних Сил Збройних Сил України, Власенкові Валерію, депутату міської ради!

 

Проект «Інтегральне лідерство в освіті»

Розміщено адміністратором 3 травня 2017

Оголошено початок відбіркового етапу Проекта «Інтегральне лідерство в освіті».

Проект реалізується Громадською спілкою «Міжнародний інститут інтегрального розвитку» спільно з Просвітницькою ініціативою «Простір розвитку емоційного інтелекту «ЕМПАТІЯ» та ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА» з 8 травня 2017 року по 31 березня 2018 року. Проект проводиться в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за.

Метою проекту є підвищення рівня якості освітнього простору і навчального процесу в Україні через виховання та розвиток інтегральних лідерів і агентів змін серед учасників/учасниць освітнього середовища (освітян та дітей), сприяння розвитку емоційного інтелекту та емпатії, діалогу та взаєморозуміння серед молоді та поширення ідей емпатійного та усвідомленого навчання, вчителювання і педагогіки партнерства серед учасників/учасниць системи освіти в Україні.

Навчальна програма Проекту залучить найкращих тренерів з різних країн світу, зокрема, в таких галузях і сферах, як:

  • емпатія як основа педагогіки партнерства,
  • розвиток емоційного інтелекту і практика ненасильницького спілкування,
  • інтегральна психологія та спіральна динаміка,
  • дитяча психологія,
  • навички ХХI століття,
  • практика самоусвідомлення та уважності,
  • арт-терапія,
  • фасилітація діалогів,
  • стратегічне планування в освітньому просторі.

Умови участі у Проекті «Інтегральне лідерство в освіті»

До участі у проекті «Інтегральне лідерство в освіті» запрошуємо освітян та дітей шкільного віку, зокрема з пост-конфліктних територій на сході України.

У проект буде відібрано всього 30 учасників/учасниць (освітян), а також 24 учасники/учасниці (учні 7-9 класів):

42 учасники/учасниці – команди 6 шкіл із різних регіонів України:
• 6 директорів шкіл,
• 6 вчителів молодшої школи,
• 6 вчителів середньої (старшої) школи,
• 24 учні 7-9 класів.

12 учасників/учасниць – представників/представниць управлінь освіти з Донецької та Луганської областей та освітян-агентів змін з інших регіонів України:
• 4 представники/представниці міських управлінь освіти (з міст, у яких буде відібрано школи для участі у Проекті),
• 2 представника/представниці обласних управлінь освіти (Донецької та Луганської областей),
• 6 освітян-агентів змін з інших регіонів України, зокрема учасників/учасниць групи, яка розробляє нові стандарти освіти в Україні, а також представників/представниць громадських/соціальних проектів у сфері освіти.

Відбіркова комісія Проекту відбиратиме до проекту шкільні команди, адже лише разом, при повному залученні та взаємній підтримці усіх учасників/учасниць освітнього простору ми зможемо досягти якісних змін у системі освіти в Україні.
Відбіркова комісія складається із 3 членів команди Проекту: голова ГС «МІІР» і керівник Проекту, освітолог і психолог Катерина Ясько, психолог Проекту Марина Вострова, методолог і тренер Проекту Сергій Чумаченко.

Процес відбору учасників/учасниць передбачає кілька етапів:

1) Відбір директорів шкіл і шкіл, які будуть брати участь у проекті. Триватиме з 27 квітня по 25 травня і включатиме:
a. анкетування (останній термін подачі анкети – 08 травня, 10:00 ранку (GMT+3);
b. співбесіду у скайпі, яку проведуть члени відбіркової комісії Проекту із 10 попередньо відібраними кандидатами (09-11 травня);
c. знайомство та спілкування (скайп, телефон, електронною поштою) із учнівським самоврядуванням із 10 попередньо відібраних шкіл (10-13 травня);
d. зустріч, знайомство, спілкування із директорами, вчительським колективом та учнівським самоврядуванням у 6 попередньо відібраних школах (17-20 травня).
Відбіркова комісія залишає за собою право прийняти фінальне рішення щодо вибору директорів та шкіл для участі у Проекті після проведення усіх заходів першого етапу відбору.
Анкета для директорів шкіл

2) Відбір вчителів із вибраних шкіл для участі у Проекті. Триватиме з 12 по 25 травня і включатиме:
a. анкетування: протягом 3 днів (з 13 по 15 травня) усі бажаючі вчителі відібраних під час першого етапу шкіл матимуть можливість заповнити анкети на участь у проекті;
b. зустріч, знайомство, спілкування із директорами, вчительським колективом та учнівським самоврядуванням у 6 попередньо відібраних школах (17-20 травня).
Відбір вчителів здійснюватиметься відбірковою комісією на основі заповнених анкет, рекомендацій адміністрації та учнів школи. З кожної школи буде відібрано 1 вчитель початкової та 1 вчитель середньої (старшої) школи.
Анкета для вчителів

3) Відбір представників/представниць міських та обласних управлінь освіти. Триватиме з 13 по 25 травня і включатиме:
a. анкетування: протягом 7 днів (з 13 по 19 травня) працівники/працівниці управлінь освіти міст, школи яких були відібрані для участі у Проекті, та обласних управлінь освіти Донецької і Луганської областей матимуть можливість заповнити анкети на участь у Проекті. Відбір здійснюватиметься відбірковою комісією на основі анкетування;
b. співбесіду у скайпі (чи по телефону), яку проведуть члени відбіркової комісії Проекту із попередньо відібраними кандидатами (20-22 травня).
Анкета для представників/представниць міських та обласних управлінь освіти

4) Відбір освітян-агентів змін з інших регіонів України для участі у Проекті. Триватиме з 27 квітня по 25 травня і включатиме:
a. анкетування (останній термін подачі анкети – 08 травня, 10:00 ранку (GMT+3);
b. співбесіду у скайпі, яку проведуть члени відбіркової комісії Проекту із попередньо відібраними кандидатами (16-19 травня).
Анкета для освітян

5) Відбір дітей для участі у Проекті. З кожної школи, яка братиме участь у Проекті, відбіркова комісія вибере 4 найактивніших представників/представниць – мотивованих лідерів учнівського колективу. Заплановані заходи Проекту передбачають участь дітей 7-9 класів. Триватиме з 10 по 25 травня і включатиме:
a. знайомство та спілкування (скайп, телефон, електронною поштою) із учнівським самоврядуванням із 10 попередньо відібраних шкіл (10-13 травня);
b. відео-завдання (зняти відео-ролик), яке учні 6 попередньо відібраних шкіл отримають на зустрічі з членами відбіркової комісії (10-13 травня). Останній термін подачі виконаного завдання – 16 травня, 10:00 ранку (GMT+3);
c. зустріч, знайомство, співбесіда з попередньо відібраними 24 учасниками/учасницями зі шкіл, відібраних для участі у Проекті (17-20 травня).
Відбір дітей для участі у Проекті здійснюватиметься відбірковою комісією на основі виконаних завдань, рекомендацій адміністрації і вчителів школи, співбесіди. З кожної школи буде відібрано 4 учні 7-9 класів.

Оголошення результатів відбору учасників/учасниць Проекту відбудеться 25 травня 2017 року.

 

31-а річниця Чорнобильської трагедії

Автор матеріалу Котолевський Сергій Анатолійович  •  Розміщено адміністратором 3 травня 2017

26 квітня 2017 року у ЗОШ №8 вшановували пам’ять загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС.

В рамках заходу були проведені: 1) бесіди (для учнів початкової, основної школи); лекції (для учнів старшої школи), присвячені пам’яті жертв Чорнобиля; 2) концерт-реквієм «Дзвони Чорнобиля»; 3) 9-ті класи відвідали міську центральну бібліотеку, де узяли участь у лекції з нагоди 31-річниці вшанування пам’яті загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Семінар «Додатки для дітей з особливими освітніми потребами» у Києві

Автор матеріалу Ковальова Олена В'ячеславiвна •  Розміщено адміністратором 27 квітня 2017

Одноденний семінар-практикум від засновника компанії Special iApps, розробника спеціальних додатків та тренера Коліна Діна.

Реєстрація => https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqFwtFYA0x-yl0swlSNGsYqKPUaU9CwZU14st39G
4y9Sufow/viewform?c=0&w=1
.

 

25 квітня десятикласники нашої школи відвідали підприємство «Енергомашспецсталь»

Джерело http://www.krm.gov.ua/news/view/19531 •  Розміщено адміністратором 27 квітня 2017

 

Вітаємо!

Автор матеріалу Григор'єва Ірина Олександрівна  •  Розміщено адміністратором 27 квітня 2017

Анастасія Ткаченко (11-А) посіла І місце на ІІІ Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів і промороликів «Book fashion» у номінації «Ігровий буктрейлер (школярі)». Керівник - Чачанідзе Н.Г., у створенні буктрейлера також брали участь Мерлушкова Ольга, Молодченко Дарина, Кравцов Владислав.

Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «BOOK FASHION» - це щорічний фестиваль серед студентів і старшокласників (10–11 класи) на розробку та просування в Інтернеті буктрейлерів і промороликів. Головна мета - пропаганда книг і їх читання в суспільстві, підтримка і розвиток креативних форм відношення до читання книг, виявлення талановитої та креативної молоді, розвиток буктрейлерів як мистецтва і напрямку в бізнесі. Організатор фестивалю: Кафедра видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Команда ЗОШ №8 посіла ІІІ місце на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів

Автор матеріалу Григор'єва Ірина Олександрівна  •  Розміщено адміністратором 27 квітня 2017

У ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів, який відбувся 19-23 квітня 2017 року на базі Сумської гімназії №1, взяли участь 23 команди із 10 областей України. 

Краматорська команда «Парадокс» , у складі якої грали учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Анастасія Ткаченко
(11-А клас), Катерина Прядко (7-Б клас) та учениця 9 класу ЗОШ №25 Дар’я Баглай, посіла на турнірі ІІІ місце (керівник команди – учитель російської мови та літератури ЗОШ №8 Григор’єва Ірина Олександрівна).

Із шести чвертьфінальних та полуфінальних ігр дівчата виграли чотири. У рамках турніру також було проведено творчий конкурс, у якому Гришина Альбіна, учениця 11 класу ЗОШ №8, посіла ІІ місце.

У запеклих дебатах про фейки, джинсу, інтернет-видання, поведінку журналістів в зоні бойових дій та на мітингах, про побудову фоторепортажу й важелі боротьби з плагіатом народжувалась істина та виявлялися ораторські вміння й бойовий дух юних журналістів. 

Учасники команди «Парадокс» отримали також спеціальні відзнаки від журі. Капітан команди Анастасія Ткаченко була визнана кращим доповідачем, а Дар’я Баглай перемогла в номінації «Інтелект турніру».

 

 

Канікули продовжено

 Розміщено адміністратором 23 квітня 2017

У зв'язку з продовженням несприятливих погодних умов і неможливостю дотримання температурного режиму в приміщеннях шкіл та на підставі внесення змін до розпорядження міського голови термін призупинення навчальних занять учнів 1-8 класів продовжено до 26.04.2017 (включно).

Сторінка 2 із 12 12 34567891011 12

 

Розклад дзвінків

1 класів
1 урок
8-00 – 9-35
2 урок
8-50 – 9-25
динамічна година
3 урок
10-20 – 10-55
4 урок
11-10 – 11-45
2-11 класів
1 модуль
8-00 – 8-30 - 5'
8-35 – 9-05 - 5'
9-10 – 9-40 - 20'
2 модуль
10-00 – 10-30 - 10'
10-40 – 11-10 - 5'
11-15 – 11-45 - 20'
3 модуль
12-05 – 12-35 - 5'
12-40 – 13-10 - 5'
13-15 – 13-45 - 10'
7 урок
13-55 – 14-40

Дистанційне навчання

Платформа дистанційної освіти E-school для забезпечення рівного доступу учнів з непідконтрольних територій і дітей з особливими потребами до якісної основної або додаткової освіти на дистанційній основі та можливості отримання відповідного документу про освіту державного зразка

Контакти

84331 
Донецька область 
м.Краматорськ 
вул.Двірцева, б.57а 

тел. (06264) 7-25-28 - приймальня 
           7-42-83 - заступники директора 

e-mail: sch_8@ukr.net

для учнів, які навчаються дистанційно
e-mail: distsch8@gmail.com

для учнів, які навчаються екстерном
e-mail: eksternatzosh8@gmail.com

сайт: www.kramsch8.ho.ua