• Тренінг «Як залагодити конфлікт»

  Автор матеріалу Боровик Людмила Андріївна  

  В рамках проекту «Вчимося жити разом» з учнями 3-А класу 20 жовтня 2016 року був проведений тренінг «Як залагодити конфлікт».

 • Впровадження проекту «Вчимося жити разом»

  Автор матеріалу Корзюкова Лариса Миколаївна  

  З початку 2016-2017 навчального року в нашій школі активно впроваджується проект «Вчимося жити разом».

  Проект «Вчимося жити разом» був ініційований представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерством освіти і науки України з метою формування та розвитку в дітей психосоціальних навичок ефективного спілкування, співчуття, поваги до прав людини, взаємодії, емпатії, запобігання протистоянням та вирішення конфліктів, уміння поводитися в кризових ситуаціях.

  Вчителі нашої школи Боровик Людмила Андріївна, Корзюкова Лариса Миколаївна, Сивочуб Світлана Вікторівна пройшли навчання з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в початковій, основній і старшій школі на засадах розвитку життєвих навичок та отримали сертифікати.

  Завдяки реалізації проекту «Вчимося жити разом» діти отримують практичні навички та знання на уроках основ здоров’я, вчаться жити без конфлікту. Наша мета та обов’язок – надати дітям ті навички та цінності, які їм необхідні для того, щоб бути толерантними, дружніми, доброзичливими та відвертими.