• ВІТАЄМО!

  Розміщено адміністратором 27 січня 2020

  Ліцейна родина радо вітає Аллу Михайлівну Антонову, вчителя історії – призера другого, регіонального туру XXV Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»!

  Алла Михайлівна – не просто талановитий педагог, вчитель з ласки Божої, а й прекрасна людина, вірний друг і щирий колега. Приємно, що вона гідно пройшла конкурсні випробування та довела, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого «сіяти розумне, добре, вічне…».

  Бажаємо не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства на ниві Добра, Патріотизму і Віри у мирне майбутнє країни.

 • З Днем Соборності, Україно!

  Розміщено адміністратором 22 січня 2020

  «Одна, Єдина, Соборна Україна!» - лунало сьогодні в стінах нашого ліцею. З нагоди свята в класах були проведені єдині тематичні години. О 12.00 учні та вчителі школи приєдналися до Всеукраїнської акції «Живий ланцюг єдності», що символізує територіальну цілісність нашої держави. Ми віримо в майбутнє твоє, Україно! Наша сила в єдності та любові!

 • 100-річчя Першого зимового походу армії УНР

  Розміщено адміністратором 9 грудня 2019

  В економіко-гуманітарному ліцеї № 8 імені Василя Стуса на честь 100-річчя з початку Першого зимового походу армії УНР проведено інформаційні журнали, круглий стіл, присвячений 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

  6 грудня відзначається День Збройних Сил України. І саме в цей день сто років тому розпочався Перший зимовий похід - один із найуспішніших рейдів Армії Української Народної Республіки під проводом Михайла Омеляновича-Павленка тилами Червоної та Добровольчої армій 1919-1920 років, який дозволив зберегти військо і став однією з найгероїчніших сторінок Української революції 1917-1921 років.

  Українське військо, приречене на загибель у «трикутнику смерті», раптом «воскресло» і завдало відчутних ударів ворожим арміям там, де ті найменше сподівалися. А головне – елементи української державності — влада, населення, територія — безперервно залишалися в руках Української Народної Республіки: в різний час, в різних місцях, але на території України. Все це додало ваги українським представникам на переговорах з поляками, які, зрештою, завершилися підписанням Варшавської угоди про союз із поляками і звільнення Києва від більшовиків. Довгий час Перший зимовий похід лишався маловідомою сторінкою в українській історії, і лише останнім часом Лицарі Зимового Походу повертаються в суспільну свідомість.

 • УВАГА! Оголошення

  Розміщено адміністратором 26 листопада 2019
  <

 • Тиждень української писемності та мови

  Розміщено адміністратором 12 листопада 2019

  Світ - мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова: фестиваль «Кальміюс», фільм «Заборонений», цікаві квести «Мовний дивосвіт», день Василя Стуса, екскурсії до міської бібліотеки, всеукраїнський радіодиктант національної єдності, тематичні виставки, флешмоби, мовознавчий конкурс імені петра Яцика, міський фестиваль-конкурс української пісні. Цікаво та змістовно пройшов тиждень української писемності та мови в нашому ліцеї. Будемо й надалі пізнавати глибинні джерела української мови!

 • ЗОШ № 8 стала економіко-гуманітарним ліцеєм

  Розміщено адміністратором 17 жовтня 2019

  9 жовтня 2019 року депутати міської ради підтримали ініціативу навчального закладу про присвоєння йому назву «Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області» та затвердили його статут. Ця пропозиція пройшла громадські обговорення та отримала підтримку батьків і трудового колективу. Шляхом голосування проект рішення було затверджено у цілому без змін.

  Василь Стус – гордість і совість України. Людина, яка зробила величезний внесок не тільки в скарбницю української літератури, а й дала можливість нашим читачам долучитись до надбань світової літератури, адже він перекладав з німецької, англійської, французької… Безперечно, це збагатило духовний світ українців.

  Василь Стус усім своїм життям довів, що активна громадянська позиція, здатність учитися протягом життя, висока моральність – усе це робить людину людиною. Педагогічний колектив протягом багатьох років робить усе задля того, аби наші вихованці, молоде покоління, росли з любов’ю до рідного краю, знали його історію, славних земляків. Своїми пріоритетами вважаємо формування учня, випускника, який може бути конкурентоспроможним у світі, що так швидко змінюється.

 • #ДівчатаSTEM

  Розміщено адміністратором 17 жовтня 2019

  Дівчата 10-А і 10-Б класів на минулому тижні у рамках Всеукраїнської події до Дня Дівчат у технологіях відвідали лабораторії Донбаської Державної Машинобудівної Академії, дізналися багато цікавого про технології машинобудування, проєктування і про відомих жінок науковиць та дослідниць цієї галузі. А ще наших дівчат запросили відвідати техно-квест у найближчу суботу! Далі буде...

 • З Днем захисника України та українського козацтва!

  Розміщено адміністратором 17 жовтня 2019

  По-справжньому святковий день 14 жовтня провели учні 7-Б та 6-А класів. Відвідали Меморіал загиблим Героям української армії у стели «Слов'янськ», вшанували пам'ять захисників.

  Потім дівчата та хлопці 6-А продовжили день екскурсією на яскравий виступ у кінному клубі «Аллюр», смачним кулішом, катанням на конях. Море вражень та позитивних емоцій.