• Пам'яті Андрія Сірченка

  Розміщено адміністратором 20 лютого 2020

  На могилі моїй посадіть молоду яворину,
  І не плачте за мною за мною заплаче рідня,
  Я любив вас усіх та найбільше любив Україну...

  Родина Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса вшанувала пам’ять випускника Андрія Сірченка, який загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

  17 лютого 2017 року наш випускник Андрій Сірченко, волонтер, боєць добровольчого батальйону ОУН, загинув під час виконання бойового завдання у селищі Кримське Луганської області.

  У Книзі пам'яті полеглих за Україну можна переглянути відео про Андрія Сірченка https://www.facebook.com/watch/?v=574803009544896.

  Минулого року випускницею 2019 року Анастасією Шеколенко було створено лонгрід про його життя та подвиг на основі спогадів матері Тетяни Володимирівни Сірченко http://sirchenko_longread.tilda.ws/tuzh.

 • УВАГА! Карантин

  Розміщено адміністратором 14 лютого 2020

  Карантинні заходи продовжено. У четвер, 20 лютого, приступити до занять (тиждень Б).

 • Історико-філологічна онлайн-гра «За сімома печатями-3»

  Розміщено адміністратором 12 лютого 2020

  18 лютого 2020 року о 14.00 факультет соціальної та мовної комунікації Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Бахмут) має честь запросити учнів старших класів до участі в історико-філологічній онлайн-грі «За сімома печатями-3».

  Для участі необхідно до 17 лютого 2020 року пройти процедуру реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/yrDdsmg.

  18 лютого 2020 року о 13.50 на вказані в заявках електронні адреси буде надіслане посилання на Гру, яка триватиме одну академічну годину з 14.00.

  Під час Гри кожен з учасників має самостійно розв’язати тестові завдання з української мови і літератури, історії України та російської мови. Тематика й зміст запитань не виходять за межі шкільної програми.

  Усі учасники Гри одержать іменні електронні сертифікати, переможці будуть відзначені дипломами та пам’ятними подарунками.

  На блозі «За сімома печатями» https://giimsevengame.blogspot.com/ можна ознайомитись із завданнями минулого року та спробувати виконати їх.

 • VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (ІІ МІЖНАРОДНИЙ) БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020»

  Розміщено адміністратором 12 лютого 2020

  Хочеш безкоштовно повчитися управляти компанією? Вивести своє інтерактивне підприємство в лідери ринку? «Покласти на лопатки» конкурентів і отримати призи від організаторів і спонсорів турніру?

  Тоді для тебе є приємна новина: реєстрація на VII Всеукраїнський бізнес-турнір «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020» вже відкрита!

  Реєструйся в Учнівській лізі, якщо навчаєшся у школі, ліцеї чи гімназії. Також у нас є Сімейна ліга для команд із цілих родин.

  Участь у турнірі абсолютно безкоштовна для учасників будь-якої ліги. Ти отримаєш власну інтерактивну компанію у бізнес-симуляції ViAL+ та змагатимешся за найкращі показники її дяльності із гравцями з усієї України.

  Реєструйся за посиланням, розкривай у собі кращі якості підприємця і управлінця. Удачі й перемоги!

 • Завдання на період карантину

  Розміщено адміністратором 7 лютого 2020

  Шановні учні та батьки! Завдання на період карантину розміщено за посиланням =>.

 • УВАГА! Карантин

  Розміщено адміністратором 7 лютого 2020

  Карантинні заходи, запроваджені 3 лютого, продовжили ще на тиждень - до 14 лютого.

 • Килимок для миші своїми руками

  Розміщено адміністратором 6 лютого 2020

  У грудні 2019 року наш ліцей отримав нові сучасні комп’ютери, але до їх складу не входили килимки для миші.  Для нас підставка для мишки - це не просто аксесуар, а потрібна річ, яка полегшує роботу. Вчителі інформатики та учні – постійні користувачі обладнання комп’ютерного класу - знають про проблему досить швидкого зносу килимків для миші не з чуток.

  Щоб отримати новий і унікальний аксесуар, в ліцеї був оголошений проєкт  «Килимок для комп’ютерної миші», адже, виготовити його можна своїми руками, втіливши свою фантазію.

  Дякуємо вчителю мистецтва Новіковій Яні Володимирівні, учням та їх батькам за активну участь у проєкті! Результат роботи радує око, і, нарешті, просто приємно, що ви своїми руками змайстрували креативну і корисну річ.

  Найактивніші учасники проєкту
  6-Б
  Скопін Тімур, Нємцев Єгор, Ушаков Кирило, Сандуленко Михайло, Белоус Микита

  8-Б
  Комаров Олег, Мазур Владислав, Ємельянов Богдан

  8-А
  Каракуц Олександра, Погодін Руслан, Юрченко Єгор, Некрасова Альона, Дронь Дар’я, Чеченєва Вероніка, Бондаренко Анастасія, Бановська Тетяна, Поснік Ірина, Сірік Аліна, Малихін Іван, Зимовська Евеліна

  Такі килимки стали справжньою прикрасою робочого місця.