• Набір учнів до 1-х класів

  Розміщено адміністратором 14 квітня 2020

 • Реєстрація на пробне ЗНО онлайн

  Розміщено адміністратором 4 квітня 2020
 • Результати атестації вчителів

  Розміщено адміністратором 4 квітня 2020

  1 квітня 2020 р. відбулося засідання атестаційної комісії Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса. Ідемо в ногу з часом… Уперше атестація проходила дистанційно. За допомогою сервісу Zoom провели відеоконференцію, під час якої розглянули атестаційні матеріали 16 педагогів нашого ліцею. Засідання атестаційної комісії І рівня пройшло успішно.

  Родина ліцею щиро вітає вчителів з успішним проходженням атестації та бажають їм нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей. Ми пишаємося Вами. Дякуємо за творчість, професіоналізм. Ви – найкращі!

 • Шановні учні непідконтрольної території

  Розміщено адміністратором 4 квітня 2020

  Ви можете в будь-який час подати заяву на навчання екстерном у 9 та 11 класи.

 • Результати вибору підручників для 3 класу

  Розміщено адміністратором 3 квітня 2020
 • Атестація вчителів

  Розміщено адміністратором 31 березня 2020

  Ознайомитися з досвідом вчителів, які претендують на вищу категорію

  Антонова Алла Михайлівна, учитель історії та громадянської освіти
  Єрохіна Надія Володимирівна, учитель фізичної культури
  Ковальова Олена Вячеславівна, учитель-дефектолог
  Рублевська Лідія Прокопівна, вихователь групи подовженого дня

 • УВАГА! Канікули

  Розміщено адміністратором 23 березня 2020

  З 24 березня по 31 березня - весняні канікули. Навчальну роботу з дотриманням режиму дистанційного навчання під час карантину розпочати 1 квітня (тиждень А).

 • Відкрита онлайн школа

  Розміщено адміністратором 17 березня 2020

  На період карантину, запровадженого рішенням Кабінету Міністрів України для всіх закладів освіти, на сайті Дистанційна освіта школярів Донеччини (https://eschool.dn.ua/) розміщено відкриті дистанційні уроки.

  Активну участь у створенні електронного контенту взяли школи: м. Краматорськ – Економіко-гуманітарний ліцей № 8 імені Василя Стуса, м. Слов’янськ – Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13, м. Маріуполь – КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29.

  Заклади освіти та учні мають можливість скористатися єдиною системою для навчання – Відкритою онлайн школою. Вебсервіс є зручним для використання вчителями та учнями, дозволяє організувати процес навчання як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв (iOS, Android).

  Скористатися контентом Відкритої онлайн школи можуть усі охочі учні 1-11 класів без реєстрації з гостьовим доступом. Для виконання тестів використовуйте ім'я входу guest1 та пароль guest1.

 • УВАГА! Учні дистанції та екстернату!

  Розміщено адміністратором 14 березня 2020

  Звертаємо увагу, що відповідно до Календарного плану підготовки і проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти формування та відправлення комплектів реєстраційних документів випускників, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, має бути завершено 17 березня 2020 року.

 • Що потрібно знати про коронавірус?

  Розміщено адміністратором 12 березня 2020

 • УВАГА! Карантин

  Розміщено адміністратором 12 березня 2020

  У Краматорську в усіх загальноосвітніх школах та дитячих садках з 12 березня вводиться карантин. Управління освіти м.Краматорська виконує рішення уряду. Кабінет міністрів України на засіданні 11 березня ухвалив рішення ввести карантин у всіх навчальних закладах країни і заборонити масові заходи за участю понад 200 осіб. На такі заходи уряд пішов через загрозу епідемії коронавирусної інфекції в Україні та для запобігання поширенню COVID-19.

  Однак відповідну постанову уряд опублікував вчора тільки близько восьмої вечора. Згідно з документом, карантин вводиться в школах, дитячих садах, вузах та інших навчальних закладах з 12 березня по 3 квітня.

 • День Героїв Небесної Сотнi

  Розміщено адміністратором 20 лютого 2020

  Горить свіча і пам'яті сльоза
  додолу з неї краплями стікає.
  Земля ридає, плачуть небеса -
  Героїв Україна пам'ятає.

  20 лютого - особлива дата. Сьогодні учні та вчителі нашого ліцею вшанували пам'ять сотні непокорених героїв на патріотичних годинах, уроках мужності, уроках-реквіємах, тематичних уроках з історії України. Ми пам'ятаємо... «Гідності хай промінь не згасає».