• Пам'яті жертв геноциду Кримськотатарського народу

  Розміщено адміністратором 20 травня 2020

  День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу відзначаються в Україні щорічно 18 травня, у річницю депортації кримських татар, яка відбулася в 1944 році та мала катастрофічні наслідки. У місцях заслання протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тис. кримських татар. У цей день ми вшановуємо пам'ять жертв цього злочину.

  Боротьба кримськотатарського народу за право жити на історичній батьківщині продовжується й сьогодні в умовах російської окупації Криму. Вшанування пам’яті жертв депортації та демонстрація солідарності в боротьбі за відновлення прав кримських татар на загальнодержавному рівні має важливе всеукраїнське та міжнародне значення.

  За темою були проведені класними керівниками лекціїї, інформаційні години та розміщені на дистанційній платформі уроків eschool.dn.ua.

 • День Європи в Україні

  Розміщено адміністратором 16 травня 2020
 • Відзначаємо День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  Розміщено адміністратором 8 травня 2020

  8–9 травня Україна щороку відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги). Гасло Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги традиційно – «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом вшанування жертв війни є Мак пам’яті.  

  Учні нашого ліцею беруть участь у міських та обласних конкурсах, присвячених 75 річниці Перемоги над нацизмом, уроках історії, опитуванні ДОНОБЛІППО, у виховних годинах, підготували творчі роботи. Ці роботи можна переглянути на сторінці економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса у Фейсбуці.

  З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також на виконання  Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів. Вони включають: ключові позиції, історичну довідку про Другу світову, довідки про мак пам’яті, мистецьку акцію «Перша хвилина миру», «прапор перемоги» та «георгіївську стрічку», рекомендовані твори українських письменників і поетів, які розкривають події та наслідки війни, корисні Інтернет-посилання. 

 • День охорони праці - 28 квітня 2020

  Розміщено адміністратором 30 квітня 2020

  Шановні працівники Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса!

  Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щорічно в Україні 28 квітня відзначають День охорони праці. У 2020 році було заплановано розглянути тему, яка стосується вирішення проблеми насильства та домагань у сфері праці. Проте коронавірус COVID-19, який сьогодні панує в багатьох країнах, змушує розставляти інші акценти, тому в поточному році темою Всесвітнього дня охорони праці стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

  З метою привернення уваги до питань безпеки життєдіяльності в установах і закладах освіти, необхідності вироблення навичок дотримання співробітниками правил охорони праці, безпечної поведінки в ситуаціях, що виникають під час освітнього процесу, у побуті та в соціальному середовищі, на виконання вимог листа департаменту освіти і науки від 22.04.2020 року № 01-24/770/0/160-20, згідно з наказом управління освіти Краматорської міської ради від 24.04.2020 № 84 «Про проведення Дня охорони праці» в закладі буде проведено відповідні заходи дистанційно.

  Бажаємо всім міцного здоров’я й оптимізму!


  МОЗ Гаряча лінія в Україні 0 800 505 201.

  Телефон гарячої лінії в Донецькій області 0 800 408 911.

  Інформація щодо коронавірусної інфекції NCOV-2019 https://moz.gov.ua/koronavirus-2019.

  Адміністрація закладу

 • 34-а річниця Чорнобильської трагедії

  Розміщено адміністратором 26 квітня 2020

 • Набір учнів до 1-х класів

  Розміщено адміністратором 14 квітня 2020