• Вітаємо з початком нового навчального року!

  Розміщено адміністратором 3 вересня 2020

  Для цьогорічних першачків 1 вересня 2020 року – особлива подія, бо для них все відбувається вперше – перша вчителька, перша парта, перша читанка, а для одинадцятикласників цей навчальний рік – останній у шкільному житті, вони – майбутні випускники 2021 року. Гарний початок є запорукою вдалого навчального року. На подвір’ї ліцею було проведено свято для 1 та 11 класів, на якому було й привітання директора ліцею Вікторії Павлівни Калініної, і танцювальна руханка, і традиційні Яблука знань від Осені та дарунки для наймолодших ліцеїстів.

  Бажаємо учням перших класів знаттєлюбного занурення в шкільні будні, старанності й гідних успів у навчанні. Найстаршим ліцеїстам зичимо вдачі, наполегливості, жаги до навчання та незабутніх шкільних моментів.

  Хто скликає на урок? То гучний шкільний дзвінок. Новий навчальний рік розпочався. Кожний клас разом зі своїм класним керівником провів свій перший урок. На цих уроках ліцеїсти обговорили різноманітні теми. Учні та учениці ділилися враженнями від літніх пригод та вітали один одного з початком навчання. Спільним знаменником стало обговорення епідеміологічної ситуації в Україні та правил безпечного навчання під час адаптивного карантину.

 • Про підготовку до 1 вересня 2020 року

  Розміщено адміністратором 31 серпня 2020
 • Шановні батьки!

  Розміщено адміністратором 29 серпня 2020

  Адміністрація та педагогічний колектив Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса робить усе можливе, щоб створити безпечні умови для навчання ліцеїстів у період адаптивного карантину.

  Просимо Вас ознайомитися з порядком організації роботи ліцею в умовах карантину та дотримуватися цього порядку.

  Ми впевнені, що для нас з вами надзвичайно важливо в такій ситуації триматися разом та спільно вирішувати всі питання. Кожному з нас, дорослих, необхідно усвідомити, що НЕУХИЛЬНЕ виконання певних правил – це запорука здоров’я наших дітей та нашого здоров’я.

 • Нові правила поведінки в школі

  Розміщено адміністратором 29 серпня 2020
 • 29 серпня - День пам'яті захисників України

  Розміщено адміністратором 29 серпня 2020
 • Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

  Розміщено адміністратором 23 серпня 2020

  Згадай справжню історію становлення Незалежності й відчуй атмосферу історичної події.

  Переходь за посиланнями та позмагайся в інтелектуальних вікторинах:

  https://petropavlivka.city/read/test          «Незалежність України в особистостях»

 • До виконання рішення обласної комісії з ТЕБ та НС

  Розміщено адміністратором 27 липня 2020

  З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та з урахуванням місцевої епідемічної ситуації, необхідно СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЯ запроваджених протиепідемічних карантинних заходів.

  Як передається захворювання?
  Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами. Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини. Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.

  Переважає контактний шлях зараження. Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

  Чи можна заразитись від тварин?
  Наразі немає офіційних підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

  Чи передається вірус через фрукти?
  Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.

  Скільки вірус живе на поверхнях? Чим можна вбити вірус?
  Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

  Чи правда, що вірус передається лише літнім людям?
  Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику.

  Джерело: https://covid19.gov.ua/.