• День української писемності та мови

  Розміщено адміністратором 12 листопада 2020

  9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Вчителі та ліцеїсти долучилися до написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

  Поширюйте українське слово та проходьте вікторину на знання її особливостей => https://quizizz.com/join?gc=402117.

 • ЯК ЖИВЕ НАШ ЛІЦЕЙ

  Розміщено адміністратором 6 листопада 2020
 • Опитування батьків, вчителів та громадськості щодо освіти учнів у «червоній зоні» карантину

  Розміщено адміністратором 6 листопада 2020
 • Оновлені умови організації дистанційного навчання

  Розміщено адміністратором 3 листопада 2020
 • Святкові листівки до Дня захисника України #Вітаємо захисників

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2020
 • Ми - нащадки славних козаків

  Розміщено адміністратором 20 жовтня 2020

  Вітаємо учнів та учениць 7-Б класу з перемогою в квесті «Ми - нащадки славних козаків». Під час квесту ліцеїсти створили «Прогноз на Покрову», в якому розповідають народні прикмети на 14 жовтня, відгадали зашифровані імена відомих козаків та заспівали пісню «Гей, була в мене коняка». Підтримайте результати дітей переглядами та вподобайками.


 • Вшанування жертв Бабиного Яру

  Розміщено адміністратором 9 жовтня 2020

  Останній тиждень вересня в ліцеї був присвячений вшануванню пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру. Спільною темою годин спілкування стала проблема шовінізму ХХ століття та його наслідки в період Другої світової війни.

 • Всеукраїнська конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України»

  Розміщено адміністратором 25 вересня 2020

  21 вересня Економіко-гуманітарний ліцей № 8 імені Василя Стуса гостинно привітав учасників ХХVІІІ Всеукраїнської конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України». Стусове коло об'єднало освітян з 12 областей України.

 • День фізичної культури і спорту

  Розміщено адміністратором 17 вересня 2020

  12 вересня на спортивному майданчику ліцею № 8 імені Василя Стуса відбулися змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту. У «Шалених перегонах» взяли участь найстарші ліцеїсти разом зі своїми класними керівниками. Наші учні, славні прихильники спорту й здорового способу життя, виявили неабияку силу, спритність та завзятість. Веселими й задоволеними залишилися всі учасники спортивного дійства.

  Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури Надії Володимирівні, Тамілі Вікторівні, Максиму Сергійовичу й учням 10-А класу та Ємельянову Богдану (9-Б) за відмінну організацію заходу. Спортивна іскра запалала в душі кожного, хто приєднався до святкування.