• УВАГА!

  Розміщено адміністратором 13 квітня 2019

  У суботу, 20 квітня, маленьким краматорчанам робитимуть щеплення від кору.
  Як повідомила начальник відділу охорони здоров’я Краматорська Валерія Мельник, завтра з 8.00 до 15.00 батьки усіх дітей, яки з різних причин ще не провели імунізацію своїх дітей, матимуть можливість зробити вакцинацію у амбулаторії № 5 (ЦПМСД № 1) у Старій частині міста, у будівлі ДТМО (амбулаторія № 5,6, ЦПМСД № 2) та у амбулаторії № 1 у м-ні Лазурний.
  Усі медичні заклади мають в наявності необхідну кількість вакцини, отримання «талончика» не потрібно. Закликаємо усіх батьків бути відповідальними та захистити малечу від небезпечної хвороби!

 • ВІТАЄМО!

  Розміщено адміністратором 13 квітня 2019

  Вітаємо збірну команду «ПАРАДОКС» та їх творчого керівника Григор'єву Ірину Олександрівну з перемогою у XV Всеукраїнському турнірі юних журналістів серед 23 команд із 9 регіонів України, який проходив у місті Суми 8-12 квітня. Це перша перемога команди з Краматорська в історії турніру. Так тримати!

 • Краматорська ЗОШ № 8 взяла участь у міжнародному флешмобі #ByShevchenko

  Розміщено адміністратором 22 березня 2019

 • Увага! Весняні канікули перенесено

  Розміщено адміністратором 15 березня 2019

  Згідно з наказом Управління освіти Краматорської міської ради змінено дати весняних канікул у школах міста. Так, у зв’язку з проведенням виборів Президента України, перенесено термін весняних канікул на період з 1 по 7 квітня 2019 року. Відновиться учбовий процес 8 квітня.

 • Обласний етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів

  Розміщено адміністратором 11 лютого 2019

  І тур обласного етапу XV Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів відбувся 7 лютого 2019 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи № 8.

  У турнірі взяли участь 6 команд із 25 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Краматорська, Покровська, Дружківки, Лимана, Селидового, Іллінівської громади Костянтинівського району.

  До складу журі увійшли професійні журналісти, представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Краматорського міського методичного кабінету, Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, викладачі Донбаського державного педагогічного університету, керівники гуртків журналістики.

  Команда міста Краматорськ «Парадокс» (керівник Григор'єва І.О.) посіла ІІ місце у складі: Баглай Дар'я, капітан команди (ЗОШ № 25), Шеколенко Анастасія (ЗОШ № 8), Борутя Андрій (ЗОШ № 5), Філатов Дмитро (ЗОШ № 6).

  Усі учасники турніру отримали призи. Допомогу в організації нагородження учасників та переможців призами надав народний депутат Максим Єфімов.

  Ведучі турніру: випускники Краматорської ЗОШ № 8, нині студенти Максим Супрун та Альбіна Гришина змогли створити доброзичливу та творчу атмосферу змагань.

 • ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2019

  Розміщено адміністратором 6 лютого 2019

  Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

  Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до школи (можна електронною поштою).

  Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою сервісу «Зареєструватися».

 • ОГОЛОШЕННЯ

  Розміщено адміністратором 28 січня 2019

  ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
  Запрошуємо вас разом із дітьми 2 лютого 2019 року об 11 годині на День відкритих дверей.

  Адміністрація ЗОШ № 8

 • День української кухні

  Розміщено адміністратором 23 січня 2019

  22-23 січня в школі проходить фестиваль «День української кухні». Кожен куточок України, кожна область має свою родзинку та неповторну кухню. Але всі разом складають одну єдину, неповторну, сильну державу.

 • День Соборності України

  Розміщено адміністратором 23 січня 2019

  22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. Цей день увійшов до Національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Цьогоріччя Україна святкує знамений ювілей – 100-річчя Соборності!