• Вітаємо вас, захисники України!

  Розміщено адміністратором 14 жовтня 2019

 • Із початком нового навчального року, рідна восьма школо!

  Розміщено адміністратором 2 вересня 2019

  Із початком нового навчального року, рідна восьма школо! Хочу побажати, щоб наша школа для кожної дитини стала другою домівкою та сім'єю. Знайте, що наші вчителі завжди підтримають і допоможуть. Бажаю дивовижних відкриттів і звершень! Вірте в себе, у свої сили. Кожна дитина індивідуальна й талановита по-своєму. Давайте разом будемо прокладати стежку до цікавих знань. Ми розпочали навчальний рік із наукового пікніка. Яскравих всім емоцій, легкого та насиченого цікавими подіями навчального року!

  Директор ЗОШ № 8 Калініна Вікторія Павлівна

 • ВІТАЄМО з Днем знань!

  Розміщено адміністратором 1 вересня 2019

  Шановні учні, батьки та вчителі! Нехай новий навчальний рік стане успішним початком нових знань, нових знайомств, нових досягнень, нових звершень, нових відкриттів і вражень. Удачі вам і прекрасного старту!

 • Наша школа бере участь в акції «Благодійність замість квітів»!

  Розміщено адміністратором 29 серпня 2019

  Вчителі нашої школи запрошують батьків приєднатися 1 вересня до всеукраїнської акції «Благодійність замість квітів» та відмовитись від звичних квіткових подарунків на 1 вересня на користь онкохворих українських дітей.

  В рамках проведення акції ми пропонуємо батькам замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

  Ми також просимо вас поділитися цією інформацією з іншими, для того щоби кожен зміг взяти участь у цій благодійній акції та допомогти дітям, які цього потребують.

  Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

  Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат ви можете за посиланням: http://childdevelop.com.ua/charity/.

 • ВІТАЄМО З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

  Розміщено адміністратором 23 серпня 2019

  Шановні учні, вчителі, батьки! Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого майбутнього. Незалежна і єдина будь навіки, Україно!

 • До 28-ї річниці Незалежності України

  Розміщено адміністратором 23 серпня 2019

 • Проекти для учнів телеканалу ПЛЮСПЛЮС

  Розміщено адміністратором 23 серпня 2019

  Міністерство освіти і науки України рекомендує використовувати при проведенні Першого уроку або під час навчання в закладах загальної середньої освіти в 1-4 класах мультфільми «СВІТ ЧЕКАЄ НА ВІДКРИТТЯ» (навчальний, мотивуючий і розважальний проект для дітей, вчителів та батьків), «ЦЕ - НАШЕ, І ЦЕ - ТВОЄ» (яскраві і зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ), що розроблені анімаційним, розважально-пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС.

  Крім того, каналом підготовлена до випуску нова серія мультфільмів «ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ».

 • УВАГА! Оголошення

  Розміщено адміністратором 20 серпня 2019

  Шановні батьки, вчителі та учні школи!
  Запрошуємо вас 29 серпня о 18.00 до актової зали школи на щорічний звіт директора ЗОШ № 8 перед громадськістю.

  Адміністрація школи

 • УВАГА! Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

  Розміщено адміністратором 29 липня 2019

  Інтернет-олімпіади (математика, фізика, хімія, біологія, географія, економіка, інформатика, інформаційні технології) є щорічними інтелектуальними змаганнями учнів, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології. Учасниками Інтернет-олімпіад є учні 9-11 класів.

  Інтернет-олімпіади проводиться щороку в два етапи:
  - перший (I) етап – відбірковий – проводиться у травні-листопаді поточного року у заочній формі з обов’язковим використанням мережі Інтернет і має два або три тури;
  - другий (II) етап – фінальний – проводиться в очній формі у місцях, визначених базовими організаціями, і має один або два тури. Може проводитися у грудні поточного року або в січні-лютому наступного року.

  До II етапу Інтернет-олімпіад допускаються лише ті учасники, які у I етапі набрали прохідну кількість балів, встановлену оргкомітетом та журі.