Як почати вчитися дистанційно

1. Оберіть базову школу.

Дистанційна школа м. Краматорськ ЗОШ № 8 (м.Краматорськ, вул.Двірцева, б. 57а, тел. (06264) 7-25-28 - приймальня , 7-42-83 - заступники директора, e-mail: sch_8@ukr.net, сайт: www.kramsch8.ho.ua).

2. Особисто або електронною поштою, разом з батьками (або особами, що їх представляють) подайте до базової школи необхідні для вступу документи (на e-mail школи sch_8@ukr.net).

3. Протягом тижня Ви будете зараховані до школи, зареєстровані на дистанційній платформі та отримаєте доступ до eschool.dn.ua за логіном та паролем, які школа надає вам автоматично (читати нижче розділ Доступ до дистанційної платформи E-school).

4. Через тиждень ви САМОСТІЙНО заходите на платформу E-school і починаєте навчання. Всі курси предметів та сторінку класного керівника ви будете бачити на своїй Інформаційній сторінці.

5. Після успішного закінчення навчання ви отримаєте атестат державного зразка.


Увага! Навчання в дистанційній школі безкоштовне.
Перелік документів для зарахування до школи на дистанційне навчання

1) заява,

2) свідоцтво про народження дитини або паспорт, ідентифікаційний код

3) фото,

4) електронна пошта Gmail (для реєстрації на дистанційній платформі E-school),

5) для учнів 10 класів копію свідоцтва про базову середню освіту України (9 клас).


Бланк заяви для зарахування до школи на дистанційне навчання => завантажити.

З усіх питань звертатися до заступника директора ЗОШ № 8: Машкіна Наталія Олексіївна, моб.тел./Viber (050)702-57-04, e-mail: mna_29@ukr.net.

Увага! Особи з неконтрольованих територій або з населених пунктів на лінії зіткнення можуть подати скановану копію документів електронною поштою на e-mail школи sch_8@ukr.net.

Як створити акаунт Gmail

Щоб зареєструватися в Gmail, необхідно створити обліковий запис Google. Створити обліковий запис Google можна безкоштовно. З членством ви отримуєте доступ до електронної пошти Gmail та інших сервісів Google, серед яких YouTube, Google Play і Google Диск.

Відкрийте сторінку створення облікового запису Google.

Виконайте інструкції.

Створивши обліковий запис, ви зможете увійти в Gmail на комп'ютері або з мобільного пристроя.

Доступ до дистанційної платформи E-school

Ви САМОСТІЙНО заходите на платформу E-school і починаєте навчання через тиждень після подання заяви до школи.

1. Перший вхід на платформу здійснюється так:

ім'я входу та пароль однакові - це логін електронної пошти маленькими літерами (логін @gmail.com), тобто те, що пишуть до символа @.

2. Перший раз зайшовши на сайт, система запрошує змінити пароль. Змінюємо, не забуваємо запам'ятати чи записати його!

 

*Якщо при реєстрації помилково була введена невірна поштова адреса, її можна змінити:

правий верхній куток - Клацнути на своєму обліковому запису - Про користувача - Редагувати інформацію - Ввести нову адресу електронної пошти - кнопка Оновити профіль - підтвердити пошту.

З питань реєстрації, входу та роботи на платформі звертатися до системного адміністратора, учителя інформатики: Воробйова Євгенія Олександрівна, моб.тел./Viber (050)290-72-47, e-mail: vorjane7@gmail.com.

Нормативно-правова база дистанційного навчання
  • НАКАЗ МОНУ № 466 від 25.04.2013 р.

    «Про затвердження Положення про дистанційне навчання»

  • НАКАЗ МОНУ № 761 від 14.07.2015 р.

    «Про затвердження Змін до Положення про дистанційне навчання»

  • Наказ ДОН № 258 від 06.06.2016 р.

    «Про запровадження дистанційної освіти школярів у загальноосвітніх закладах Донецької області" (перелік загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області, які мають можливість здійснювати дистанційне навчання для учнів з окремих територій Донецької, Луганської областей)»

  • Перелік загальноосвітніх навчальних закладів  Донецької області, які мають можливість здійснювати навчання за екстернатною формою